INNOWACJE

Zinkosan®


FABRYKA

Nazwa firmy MIAVIT choć nieco zaszyfrowana określa segment rynku, na którym działa. Od momentu powstania firmy minerały, aminokwasy i witaminy, jako dodatki paszowe, to podstawa naszej działalności, w której chcemy być Państwa godnym partnerem.

Dynamiczny rozwój!

Nasze przedsiębiorstwo w ostatnim dziesięcioleciu przeżywa niezwykle dynamiczny rozwój, co przekłada się na wielkość obrotów i ilość zatrudnionych pracowników. Rozwój ten nierozłącznie związany jest ze wzrastającym zaufaniem Państwa jako odbiorców naszych produktów, oraz z codziennym trudem całej naszej załogi w kształtowanie naszego wizerunku i budowanie wzajemnego zaufania. Bo przecież tylko dostarczenie produktów najwyższej jakości owocuje zdobycie sobie zaufania.

FABRYKA

Sukces związany jest z precyzją!

Z uwagi na różnorodność receptur już od momentu dostarczenia surowców wymagana jest absolutna precyzja. Poprzez bezpośrednie sprężenie linii produkcyjnej z elektronicznym systemem przetwarzania danych możliwe jest natychmiastowe żądanych zmian receptur. Nasze produkty podlegają ciągłej kontroli przez certyfikowane laboratoria.
Firma Heitling - konstruktor zastosowanego u nas w ciągu produkcyjnym „Quick-Liftu” nakręciła w naszym zakładzie film reklamowy, który możecie państwo tutaj obejrzeć. Dzięki niemu możecie Państwo wyrobić sobie pogląd o przebiegu ciągu produkcyjnego w naszym zakładzie.

logowanie ADMINISTRATOR 142788