INNOWACJE

Zinkosan®


Miavit posiada wiele certyfikatów jakości....

Certyfikaty

... choć konsekwentny program kontroli jakości to dla nas więcej jak tylko znaki jakości. Jesteśmy świadomi roli, jaką mamy do spełnienia w cyklu wytwarzania i przetwórstwa mięsa i chcemy podnosić standardy oraz zasługiwać na zaufanie odbiorców.

Nasze starania w czuwaniu nad jakością rozciąga się poprzez cały cykl produkcyjny i od momentu dostarczenia receptury, poprzez zakup surowców ich przyjęcie i składowanie, rzeczywisty proces produkcyjny i dostarczenie produktów odbiorcy.

Poprzez wprowadzenie naszej koncepcji HACCP możliwe jest prognozowanie wystąpienia ryzyka dla cyklu produkcyjnego i wyeliminowanie możliwych zagrożeń lub ewentualne ich zminimalizowanie.

Nasze certyfikaty do Państwa dyspozycji:

Miavit inwestuje w jakość!

Fabryki

Najwyższa jakość oznacza dziś również bezpieczeństwo dla naszych klientów. Dlatego inwestujemy w zapewnienie coraz wyższej jakości. Wynikiem tego wiosną 2004 roku oddaliśmy do użytku naszą wytwórnię, która umożliwia nam prowadzenie produkcji na dwóch całkowicie niezależnych liniach. Jedynie techniczna część tego przedsięwzięcia to 2 miliony Euro. Naturalnie zainwestowana kwota jest niewspółmierna wobec tego, że chcemy Państwu dostarczać produkty z gwarancją, że są wolne od niepożądanych domieszek. I właściwie w tą wrażliwą gałąź wytwarzania pasz inwestujemy chętnie.

logowanie ADMINISTRATOR 142784